
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
10421113771
Каталожний номер
131-4224174-А
Опис позиції
Шланг підкачки колеса ЗІЛ 131 195мм (М18х1,5-К1/4, без гайки) зовнішньо. (пр-під Україна) 131-4224174-А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 210 см |
| Довжина | 10 мм |
| Артикул | 131-4224174-А |
| Вага | 0.18 кг. |
| Код товару | 10421113771 |
- Ціна: 520,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

