
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
234768
Каталожний номер
50-4605033-Б1
Опис позиції
Кронштейн стяжки (пр-во РЗТ р. Ромни) 50-4605033-Б1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 50-4605033-Б1 |
| Вага | 2.2 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 234768 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 502,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

