
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1711266
Каталожний номер
986450124
Опис позиції
Фільтр паливний ВАЗ 2107, 08, 09, 99, 11, 12, 21 (інж.) (пр-во BOSCH) 986450124
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 986450124 |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva, 112, 110, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 986450124 |
| Вага | 0.138 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 1711266 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 427,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

