
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
03351006959
Каталожний номер
4301-3501040
Опис позиції
Циліндр гальмівний. раб. ГАЗ 3307,3309 передн. без АБС (RIDER) 4301-3501040
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 43013501040 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 69, Sobol, Valdaj, Gazelle, Volga, Volga Siber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4301-3501040 |
| Вага | 0.76 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 03351006959 |
| Ширина | 115 см |
- Ціна: 574 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

