
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4600905013
Каталожний номер
LA-BJ-0392
Опис позиції
Опора кульова ВАЗ 1200-1500 ESTATE, 1200-1600, NIVA (пр-во Moog) LA-BJ-0392
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | LA-BJ-0392 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 64.5 мм |
| Висота | 80 мм |
| Розмір конуса | 17.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA-BJ-0392 |
| Вага | 0.56 кг. |
| Код товару | 4600905013 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 457,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

