
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1605648042
Каталожний номер
БРС-62
Опис позиції
Головка соед. Євро М16х1,5 жовтий. MB, MAN <ДК> БРС-62
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БРС-62 |
| Вага | 0.455 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1605648042 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 461,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

