
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
021316
Каталожний номер
236-1307030
Опис позиції
Крильчатка насоса вод. ЯМЗ (пр-під Україна) 236-1307030
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехника |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 236-1307030 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 95 мм |
| Код товару | 021316 |
| Ширина | 95 см |
- Ціна: 920,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

