
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6935947628
Каталожний номер
3302-3501800
Опис позиції
Колодка гальмівний. ГАЗ 3302 перед. (RIDER) 3302-3501800
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 33023501800 |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Gazelle, Volga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-3501800 |
| Вага | 1.33 кг. |
| Висота | 70 см |
| Код товару | 6935947628 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 554,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

