
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1735545962
Каталожний номер
V211
Опис позиції
Колодка гальмівний. ВАЗ 2101-2107, ІЖ 27175 перед. (компл. 4шт.) (пр-во FINWHALE) V211
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | V211 |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | 2107, 2102, 2104, 2105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V211 |
| Вага | 1.1 кг. |
| Висота | 70 см |
| Код товару | 1735545962 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 434,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

