
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
10111190811
Каталожний номер
ДТ75М-1109560
Опис позиції
Елемент фільт. повітр. ДТ-75, ЗІЛ 5301 <ДК> ДТ75М-1109560
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ДТ75М-1109560 |
| Вага | 1.205 кг. |
| Висота | 285 см |
| Довжина | 230 мм |
| Код товару | 10111190811 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 778,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

