
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
22471193349
Каталожний номер
680-4607140-04
Опис позиції
Рукав МТЗ L=600 Ключ 24 d-10 (з кутом 90*) (РВТ 2SN ) (вир-во Гідросила) 680-4607140-04
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідросила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 680-4607140-04 |
| Вага | 0.49 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 22471193349 |
| Ширина | 6000 см |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

