
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49371126238
Каталожний номер
64210NBS-01B
Опис позиції
Лампа фарная H7 12V 55W PX26d NIGHT BREAKER SILVER (+100) blister (пр-во OSRAM) 64210NBS-01B
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 64210NBS-01B |
| Цоколь | PX26D |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64210NBS-01B |
| Вага | 0.025 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 49371126238 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 438,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

