
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
224603
Каталожний номер
70-4605026
Опис позиції
Вісь тяг навішування задн. МТЗ, ЮМЗ (вир-во РЗТ р. Ромни) 70-4605026
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70-4605026 |
| Вага | 3 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 224603 |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 848,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

