
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0337491
Каталожний номер
22.3721/221.3721
Опис позиції
Сигнал звукової ГАЗ (мал. 2 шт.) <ДК> 22.3721/221.3721
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22.3721/221.3721 |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 0337491 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 412,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

