
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4600905014
Каталожний номер
LA-ES-0386
Опис позиції
Наконечник рул. ВАЗ 2121 (пр-во Moog) LA-ES-0386
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | LA-ES-0386 |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA-ES-0386 |
| Вага | 0.575 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 4600905014 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 441,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

