
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4905826209
Каталожний номер
SL-2019R
Опис позиції
Компресор для пневмо сигналу 1шт <ДК> SL-2019R
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SL-2019R |
| Вага | 0.538 кг. |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 75 мм |
| Код товару | 4905826209 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 450,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

