
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802676247
Каталожний номер
1089
Опис позиції
Антифриз FEBI синій концентрат (Каністра 1,5 л) 1089
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Колір | Синій |
| Код запчастини | 1089 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1089 |
| Вага | 1.735 кг. |
| Висота | 270 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 4802676247 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 435,40 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

