
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4435867823
Каталожний номер
RD19-65-238
Опис позиції
Кришка бака палив. (пластик) MB 80мм. (з ключем і ланцюгом) (RIDER) RD19-65-238
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD19-65-238 |
| Вага | 0.379 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 4435867823 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 442,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

