
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887946936
Каталожний номер
UCP209
Опис позиції
Підшипник UCP 209 <ДК> UCP209
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UCP209 |
| Вага | 1.83 кг. |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 3887946936 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 417,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

