
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4637110
Каталожний номер
9007
Опис позиції
Лампа фарная HB5 12V 65/55W PX29t (пр-во OSRAM) 9007
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 9007 |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9007 |
| Вага | 0.04 кг. |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 45 мм |
| Код товару | 4637110 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 421,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

