
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
4905803195
Каталожный номер
DK46-PE550/60
Описание позиции
Трос буксировочный 5т. 50мм. 5/6м. С-крюк, Polyester, оранжевый, <ДК> DK46-PE550/60
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK46-PE550/60 |
| Вага | 1.088 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 4905803195 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 416,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

