
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1988617263
Каталожний номер
6PK-1054
Опис позиції
Ремінь 6РК-1054 вентилятора УАЗ 452 (дв.4091) (пр-во Rubena) 6PK-1054
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Тип | Вентилятор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6PK-1054 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 1988617263 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 497,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

