
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0522900406
Каталожний номер
31029-2202080
Опис позиції
Опора вала кардан. ВОЛГА,ГАЗЕЛЬ стар. зразка посилений (вир-во Україна) 31029-2202080
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 120 мм |
| Виробник | Волга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31029-2202080 |
| Вага | 0.63 кг. |
| Висота | 55 см |
| Код товару | 0522900406 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 853,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

