
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0210956212
Каталожний номер
238-1008001
Опис позиції
Р/к випускного колектора ЯМЗ 238 (кріплення на 1 гол., прокладки, гайки, шайби, шпильки ) 238-1008001
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 238-1008001 |
| Вага | 0.37 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 0210956212 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 528,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

