
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49051032440
Каталожний номер
DK-TG05
Опис позиції
Пістолет продувний зі шлангом, 6мм <ДК> DK-TG05
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-TG05 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 49051032440 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 360 см |
- Ціна: 450,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

