
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802830725
Каталожний номер
2615
Опис позиції
Рідина для гідросистем ZH-M жовта FEBI (Каністра 1л) 2615
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2615 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 4802830725 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 444,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

