
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17371820
Каталожний номер
2105-3709310-10
Опис позиції
Перекл. підрульовий ВАЗ 2105-07 трехрычажный на 2 положе. <ДК> 2105-3709310-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | 2105 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2105-3709310-10 |
| Вага | 0.64 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 17371820 |
| Ширина | 340 см |
- Ціна: 422,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

