
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1711440
Каталожний номер
701-1106010
Опис позиції
Насос паливний ВАЗ-2101-07 плунжерн.+ прокл.<ДК> 701-1106010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 701-1106010 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 1711440 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 449,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

