
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802676252
Каталожний номер
26461
Опис позиції
Рідина гальмівний. FEBI DOT4 (Каністра 1л) 26461
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 26461 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 65 мм |
| Код товару | 4802676252 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 451,50 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

