
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
1710546001
Каталожный номер
BT008
Описание позиции
Ролик ГРМ ВАЗ 2108-2115, 1117-1119, 2170-2172 8клап натяжной (пр-во FINWHALE) BT008
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | BT008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BT008 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1710546001 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 485,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

