
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1710546002
Каталожний номер
BT010
Опис позиції
Ролик ГРМ ВАЗ 2110-2112 натяжна 16-кл. (пр-во FINWHALE) BT010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | BT010 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BT010 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1710546002 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 485,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

