
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0135930659
Каталожний номер
304117П-01
Опис позиції
Заклепка 8х18 накладки колодки гальма КАМАЗ, ЗІЛ (1кг - 320шт) <ДК> 304117П-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 304117П-01 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 0135930659 |
| Ширина | 200 см |
| Стан | Нове |
- Ціна: 604,80 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

