
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930554
Каталожний номер
311
Опис позиції
Підшипник 311 (6311) міст передн. КрАЗ, міст пор., вал кард. КамАЗ, коробка раздат. УРАЛ (RIDER) 311
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 311 |
| Вага | 1.45 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 135 мм |
| Код товару | 3887930554 |
| Ширина | 135 см |
- Ціна: 442,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

