
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3229994102
Каталожний номер
DK2904520-20
Опис позиції
Палець реактивної тяги Богдан в зборі <ДК> DK2904520-20
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK2904520-20 |
| Вага | 1.089 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 3229994102 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 425,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

