
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4610505830
Каталожний номер
WP2000
Опис позиції
Фільтр салону ВАЗ 1118 (1118-8122010) (пр-во WIX-FILTERS) WP2000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | WP2000 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Granta, 110, Niva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2000 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 290 мм |
| Код товару | 4610505830 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 387,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

