
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
4637906458
Каталожный номер
12342LLECOS2
Описание позиции
Лампа накаливания H4 12V 60/55W P43t-38 LongerLife Ecovision 2шт (пр-во Philips) 12342LLECOS2
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 12342LLECOS2 |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12342LLECOS2 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 4637906458 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 464,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

