
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17291161063
Каталожний номер
2110-2912712
Опис позиції
Пружина підвіски ВАЗ 2110 посилена задня (RIDER) 2110-2912712
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2110-2912712 |
| Вага | 2.55 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 17291161063 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 440 см |
- Ціна: 556,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

