
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
311145
Каталожний номер
240-1111300-01/2/3/4
Опис позиції
Трубка паливна високого тиску (к-т 4шт.) <ДК> 240-1111300-01/2/3/4
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 240-1111300-01/2/3/4 |
| Вага | 0.801 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 мм |
| Код товару | 311145 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 453,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

