
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
163915
Каталожний номер
DK-3913
Опис позиції
Стяжка вантажу, 3t. 50mm.x5m.(0.5+4.5) пластик. ручка <ДК> DK-3913
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-3913 |
| Вага | 1.45 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 163915 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 499,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

