
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69171032859
Каталожний номер
31029-1701082
Опис позиції
Шестерня зад.ходу проміжна КПП ГАЗ 3302,31029 (RIDER) 31029-1701082
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31029-1701082 |
| Вага | 0.295 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 69171032859 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 514,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

