
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0335173
Каталожний номер
Р 10300-80
Опис позиції
Заклепка 5х15 накладки колодки гальма ГАЗ (1кг - 1075 шт) (вир-во Україна) Р 10300-80
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руслан |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Р 10300-80 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 0335173 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 594,30 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

