
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
023537
Каталожний номер
853658-01
Опис позиції
Заклепка 8х28 накладки колодки гальма ЗІЛ, КРАЗ (1кг - 230шт) (пр-під Україна) 853658-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руслан |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 853658-01 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 50 см |
| Код товару | 023537 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 564,20 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

