
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3328830339
Каталожний номер
8530-2707090
Опис позиції
Втулка дишла причепа НефАЗ (пр-під Україна) 8530-2707090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Нефаз |
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8530-2707090 |
| Вага | 1.084 кг. |
| Висота | 65 см |
| Код товару | 3328830339 |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 991,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

