
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23881045539
Каталожний номер
B 2300
Опис позиції
Ремінь B 2300 (СБ-2300) (пр-во Rubena) B 2300
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B 2300 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 250 мм |
| Код товару | 23881045539 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 604,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

