
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900817320
Каталожний номер
CR8EH-9
Опис позиції
Свічка запалювання MOTO (пр-во NGK) CR8EH-9
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | CR8EH-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR8EH-9 |
| Вага | 0.045 кг. |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 25 мм |
| Код товару | 6900817320 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 532 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

