
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0211684
Каталожний номер
543208-1108580
Опис позиції
Гнучкий привід МАЗ L=2630 <ДК> 543208-1108580
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 543208-1108580 |
| Вага | 0.88 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 240 мм |
| Код товару | 0211684 |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 432,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

