
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1735545961
Каталожний номер
V210
Опис позиції
Колодка гальмівний. ВАЗ-2110-2115, 1117-1119, 2170-2172 перед. (компл. 4шт.) (пр-во FINWHALE) V210
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | V210 |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Granta, 2105, Priora, 112, 110, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V210 |
| Вага | 1.5 кг. |
| Висота | 70 см |
| Код товару | 1735545961 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 501,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

