
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
332904
Каталожний номер
8350-2912408
Опис позиції
Стремянка ресори задньою причепа КАМАЗ М22х1,5 L=450 без гайк. (пр-во Самбірський ДЕМЗ) 8350-2912408
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автомат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8350-2912408 |
| Вага | 2.64 кг. |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 45 мм |
| Код товару | 332904 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 533,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

