
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
46371160924
Каталожный номер
1987301109
Описание позиции
Лампа накаливания H4 12V 60/55W P43t GigaLight +120 (blister 1шт) (пр-во Bosch) 1987301109
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 987 301 109 |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Bosch |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987301109 |
| Вага | 0.04 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 46371160924 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 413,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

