
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
05371138476
Каталожний номер
02-17-029
Опис позиції
Клема латунна, комплект ГАЗ 3302 Газель (пр-під Україна) 02-17-029
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02-17-029 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 05371138476 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 649,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

